Această galerie conține 1 poză.
Am mai spus și cu alte ocazii, (vezi linkurile de mai jos). Ambasada SUA la București se comportă abuziv, parțial, lipsit de respect pentru statutul de oaspete în România, nicidecum de stăpân. Noua reacție a Ambasadei SUA la Bucureşti cu … Continuă să citești













































